П`ятниця
«  Червень 2022  »

Головна » 2022 » Червень » 2 » Апостолівський ліцей № 4 вітає здобувачів освіти
Апостолівський ліцей № 4 вітає здобувачів освіти

Апостолівський ліцей № 4 вітає здобувачів освіти, педагогічний колектив та батьківську громадськість зі Святом останнього дзвоника - днем завершення 2021-2022 навчального року теплого сонячного літнього дня - 03 червня 2022 року.

Останній дзвоник… Кожен навчальний рік для учнів, учителів, батьків -це радісний день, світле свято. Свято, яке відкриває віконце у літній відпочинок для кожного ліцеїста і першу сходинку у самостійне життя для найстарших - випускників. Це початок їхньої  дороги у нове, доросле життя, у якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

І радість, і смуток  в цей день. Радість, бо це -  довгоочікуване свято,а смуток, бо в складний для нашої держави  час ми відзначаємо цю подію.Але для  України, сьогодні і завжди, будуть потрібні  роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.

Тож бажаємо вам, шановні здобувачі освіти, вдалих підсумків, великих досягнень, хороших результатів у навчанні. Нехай заслужений відпочинок - канікули, додадуть тільки позитивних емоцій. Відпочивайте, набирайтеся сил,попереду вас чекають нові вершини та нові досягнення!

Одинадцятикласників вітаємо із закінченням ліцею. Ви стоїте на порозі дорослого життя. Нехай успіх крокує з вами, нехай у житті буде багато звершень і перемог.

Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави. Пишайтеся собою і своїми учнями.

Вітаємо  батьків наших ліцеїстів, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину.

Бажаємо усім Миру, віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, успіхів і злагоди у Ваших родинах. До зустрічі в новому   навчальному році ! Все буде Україна!

Переглядів: 122 | Додав: sworah4 | Рейтинг: 0.0/0