Субота
Історія школи [0]
Наші досягнення [2]

Головна » Статті » Наші досягнення

Вітаємо переможця І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"!

18 листопада 2020 року відбулося підведення підсумків та визначення переможців І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" у номінації "Українська мова та література" між учасниками Апостолівської та Зеленодольської ОТГ.

Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 вітає ЛЮДМИЛУ ПЕТРІВНУ МЕНЬШИКОВУ - вчителя української мови та літератури за перемогу і зайняте І місце в першому (зональному) турі конкурсу.

Шановна Людмило Петрівно!

Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя - творіння добра, навчанні та вихованні учнів.

Нехай кожен день Вам приносить радість і задоволення від зробленого, а Ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Возможно, это изображение (1 человек, волосы и верхняя одежда)

Категорія: Наші досягнення | Додав: sworah4 (15.03.2021)
Переглядів: 201 | Рейтинг: 0.0/0