Субота
Наші досягнення [2]

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень педагогічної майстерності вчителів,

Відповідно річного плану роботи на 2020-2021 навчальний рік з 08 по 11 грудня в нашій школі було проведено Тиждень педагогічної майстерності вчителів, які атестуються. Основним завданням проведення Тижня було розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду та підвищення рівня професійної компетентності. вчителів.

Вчитель початкових класів Ірина Віталіївна Шатохіна проводила урок з української мови  у 3-Б класі на тему: «Будова слова».

Вчитель початкових класів Наталія Іванівна Мороз  проводила урок з математики у 3-В класі на тему: «Додавання та віднімання круглих чисел у межах 1000».

Вчитель української мови і літератури Василина Петрівна Тимків  проводила урок з української літератури у 5-А класі на тему: «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». Елементи незвичайного у творі. Символіка країни Недоладії та її мешканців. Морально – етичні проблеми у казці».

Вчитель української мови і літератури Людмила Петрівна Меньшикова  проводила урок з української мови у 6-Г класі на тему: « Число іменників».

Вчитель української мови і літератури Тамара Вікторівна Савелова  проводила урок з української літератури  у 8-Б класі на тему: «Тема кохання у творчості Володимира Сосюри. Поезія «Васильки» - взірець інтимної  лірики».

Вчитель початкових класів Валентина Федорівна Лукачинець  проводила урок «Я у світі»  у 4-В класі на тему: «Будьте дружелюбними! Як налагодити хороші взаємини?».

Вчитель початкових класів Валентина Володимирівна Ковтун  проводила урок літературного  читання у 4-Б класі на тему: «Сучасна  українська дитяча  література. Саша Кочубей. Володарка  лісу».

Категорія: Мої статті | Додав: sworah4 (14.02.2021)
Переглядів: 234 | Рейтинг: 0.0/0