«  Лютий 2022  »
Як часто ви користуєтеся освітніми порталами

Головна » 2022 » Лютий » 20 » Всеукраїнський урок з медіаграмотності
Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Сьогодні ми живемо в перенасиченому інформаційному світі.Нам, дорослим досвідченим людям, важко впоратися з великим об'ємом інформації, що найчастіше надходить з медіа (преса, радіо, телебачення, Інтернет). Що ж тоді говорити про учнів.

Інформація оточує нас усюди, надходить з різних джерел, впливає на свідомість. І якби ми не хотіли не звертати на неї увагу, не потрапляти під вплив маніпуляцій, не «зависати» в соціальних мережах, але сучасний світ, сучасний інформаційний простір потребує не тільки вміння ознайомлюватися з інформацією, а й вміння критично сприймати, аналізувати, адаптувати, вміти протистояти маніпуляціям.

Особливо, це стосується сучасного покоління Z, яке необхідно першочергово навчити розпізнавати корисну інформацію (пізнавальний контент, навчальні ресурси, бази даних, наукові відкриття), нейтральний (розважальний) контент і сформувати вміння уникати негативного впливу медіатехнологій, маніпуляцій, шейків.

З метою реалізації вищезазначених завдань в Апостолівському ліцеї №4

17 лютого 2022 року  для  здобувачів освіти 1-11 класів педагогами закладу був проведений всеукраїнський урок з медіаграмотності, з метою привернення уваги молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями учні розглянули і визначили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянули процеси створення новин.

Переглядів: 139 | Додав: sworah4 | Рейтинг: 0.0/0